Testy szarpaczka

Tym razem wzięliśmy na warsztat szarpak z firmy NaszeZoo. Kiedy przyszedł miałam całkiem sporo obaw o jego „żywotność” … Jak widzicie na zdjęciu, szarpak z jednej strony jest gumowy z różnymi wypustkami, druga jego część to standardowy, pleciony sznur. Testy trwają już miesiąc i muszę przyznać, że mimo sporej eksploatacji zabawka sprawdza się idealnie!

DSC_0923DSC_0917DSC_0916DSC_0918DSC_0927DSC_0925

 

Codziennie na poranny spacer M. zabiera szarpak i ok 30min ciąga się z Alką. A Alka do delikatnych nie należy… Guma ma lekkie ślady zębów, lina za to „nówka sztuka” – nic się nie rozwarstwia, nie mechaci. Dzięki intensywnym kolorom nawet wieczorem przy aportach szarpak można zobaczyć (no chyba, że aportujecie w egipskich ciemnościach). Zabawka świetnie służy zarówno do przeciągania jak i właśnie aportów bo lina jest zakończona wygodną rączką (przynajmniej dla moich małych łapek).

DSC_0192

Zdarza się również, że dziewczyny bawią się nim wspólnie i jak do tej pory szarpak na tym nie ucierpiał. Każda ma swoją ulubioną część zabawki – Alka wybiera gumową część i stara się ją przeżuć 😉 Hektolitry śliny również szarpakowi nie szkodzą. Po zabawach na polu, zwłaszcza przy aktualnej aurze, zabawka nadaje się tylko do prania bo zaśliniona lina zbiera błoto. Na szczęście testy w pralce również zabawka przeszła na 5 z wielkim plusem! Już w 20stopniach cały brud schodzi i naszym oczom ukazuje się błękitno-różowa lina J

Podsumowując :

+ Lina wielofunkcyjna

+ Świetnie się sprawdza jako gryzak

+ Łatwo się czyści

+ Trwały materiał

+ Wygodna rączka

+ Dobrze widoczne kolory

 

– Trochę za krótka

 

Jest to jedna z niewielu zabawek która wytrzymała codzienne użytkowanie przez miesiąc. Nie sprawdzaliśmy tylko jednej sytuacji – tzn nie zostawiliśmy dziewczynom szarpaka na czas kiedy wychodzimy do pracy. Trochę obawiałam się, że Alka mimo wszystko rozgryzie różową gumę i się zadławi (w tym temacie oboje mocno panikujemy i wolimy nie ryzykować).

Cała nasza ekipa (oprócz Mańka…bo on się go boi) uznała gryzak za zabawkę nr 1 na spacery!

NaszeZoo gratulujemy!

 

3 komentarze do “Testy szarpaczka

  1. Nasze zoo to sklep, a taki szarpak jest dostępny praktycznie w każdym sklepie w całej Polsce i na świecie, co nie znaczy że jest to szarpak firmowany nazwą tego sklepu. Jeśli już się coś „testuje” i opisuje to warto włożyć minimum wysiłku żeby dowiedzieć się co się opisuje.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s